Rekonstrukce, které mají smysl. Jsme zde pro Vás.

Nezávazná kalkulace

+420 774 410 020​

Článek – MojeReko

Rekonstrukce, které mají smysl | Kuchyně

Bydlení v bytě, má jako každé bydlení kdekoliv jinde, svoje plusy ale i mínusy. Kuchyně je prostor, který využíváte i několikrát za den, a proto je potřeba, aby vám poskytovala komfort i funkčnost. Estetický zážitek a maximálně možnou svobodu pohybu při vaření.

V bytě je ovšem kuchyně často zařízena neefektivně a za pomoci špatných prvků v souboji o každý metr čtvereční. Jak vyzrát na její rekonstrukci a zvládnout ji tak, aby z ní bylo místo, kde vám vaření půjde samo od ruky? 

Důležité je držet se několika standardních postupů a bodů, které když splníme bude vše fungovat jak má.

  • Realizační myšlenka a prvotní vize.
  • Plán kde si navrhneme co, jak kde a proč.
  • Realizací to ale nekončí ba naopak.

Na celkové rekonstrukci kuchyně nešetřete. Fakt, který bychom závěrem rádi zmínili. Nahrazení dražších materiálů levnějšími může zapříčinit to, že za pár let se můžete do rekonstrukce pustit znovu. A to přece nechcete. Držíme vám při rekonstrukci palce a pevné nervy!

To není vše, MojeReko, je zde pro Vás a bude. Jsme Váš skutečný partner na poli rekonstrukcí, provedeme Vás a ukážeme spousty tipů, triků a ve výsledném efektu i cenově dostupných řešení.

Poznejte skutečnou sílu rekonstrukcí. Již několik let na trhu, které jsme věnovali nejen získávání zkušeností. Jsme rádi že nám důvěřujete a stále jste tady s námi. 

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích. Pro novinky, akce a ukázku práce.